Mart 2008 Yılında şahıs şirketi olarak faaliyetine başlayan firmamız, Ticari program satışları, eğitimleri, servis ve destek hizmetleri Bunun yanısıra Muhasebe sistemlerinin kurulması ve sistem danışmanlığı alanında faaliyet göstermektedir.

Yazılım, danışmanlık ve bilişim alanlarında istikrarlı büyüme hedeflerini gerçekleştirmiş olup 2019 yılında Anonimleşerek Premier Soft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. adı altında sektörde saygın şirketler arasında yerini almıştır.

Şirketimiz hazırladığı ürün yelpazesi ile klasik muhasebe sistemlerinin dışına çıkıp müşteri gruplarına, faaliyetlerindeki süreçleri minimum kaynak maximum fayda ile yol haritası hazırlayarak hızlı ve etkin bir şekilde yönetme kabiliyeti kazandırıp ERP muhasebe sistemlerine entegre edilmesini hedefler.

Birincil önceliğimiz Ticari, finansal ve muhasebesel deneyimlerimizi uzman ekip arkadaşlarımız ile ticari yazılım ERP sistemlerine aktararak işletmelerin zaman ve kaynak kullanımlarını daha verimli hale getirerek geliştirmeyi hedefler.

Her geçen gün firmaların yazılım ihtiyaçları noktasında çözüm üretmeye çalışarak özellikle dijital dönüşüm hizmetleri alanında sunduğu çözümler ile müşteri portföyünü geliştirmeyi hedeflemektedir.

Aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilir, mesajınızı iletebilir ve sizlere hızlı bir şekilde ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.